HLINÍKOVÉ DVERE

 systém Ponzio PE 68 HI a Ponzio PE 78 HI
 

Hliníkové vchodové dvere získavajú čoraz širšie uplatnenie nielen v občianskej výstavbe ale aj pri výmene okien a dverí v spoločných priestoroch bytových domov a v moderných novostavbách. Stali sa obľúbeným materiálom pre svoje vynikajúce statické vlastnosti, funkčnosť a moderný dizajn. Hliníkové okná a dvere sú odolné a vysoko trvanlivé, vhodné pre veľké presklené plochy, zimné záhrady.  

Naša firma ponúka kvalitný systém PE 68 HI a PE 78 HI, systém s prerušeným tepelným mostom, s tepelnoizolačnými vložkami na zvýšenie tepelnoizolačných vlastností rámu. Vhodné sú pre konštrukcie dverí, okien a zasklených stien.

 

Technická špecifikácia: hĺbka zabudovania je 68 mm,, resp. 78 mm, zasklievanie dvojsklom alebo trojsklom (24 až 52mm). Tepelnoizolačná vlastnosť hotového výrobku je zvýšená zateplením hliníkového rámu dverí a okien.

 

Zdvično-posuvný systém Ponzio SL 1600 TT moderný systém na vytvorenie konštrukcií veľkých rozmerov, bezbariérové. Dvojkoľajnicový rám má stavebnú hĺbku 160mm. Systém je vytvorený na vonkajšie použitie.

Povrchová úprava materiálu sa prevádza podľa požiadavky zákazníka: striekaním podľa vzorkovníka RAL alebo lamináciou podľa výberu farby-RENOLIT fóliou.

 

                Výplne dverí do rodinných domov v ponuke máme dverné výplne klasické, ale 
                samozrejme aj moderné, ktoré zodpovedajú dnešným trendom. 
 
                 Prezrite si katalógy dverných výplní on-line:
 

                 dverné výplne perito modelová séria elegance, vizual, premium

                 dverné výplne perito modelová rada alu design

      

                dverné výplne perito modelová séria basic

 

 


 

 

KVALITNÉ VÝROBKY  A  PRECÍZNA MONTÁŽ

TERAZ ZA UVÁDZACIE CENY

Vyžiadajte si cenovú kalkuláciu on-line

Kontakt

WINTHERM s.r.o. M.R.Štefánika 15/B
94001 Nové Zámky
IČO: 45 300 411

Mobil: 0908793406
wintherm@centrum.sk