Povedali o nás...

..."Rozhodol som sa meniť okná a dvere za plastové, vyberal som spomedzi viacerých dodávateľov. Po preskúmaní podmienok som sa rozhodol pre firmu WINTHERM. Moje rozhodnutie bolo správne, pretože som sa stretol s veľkou ochotou, príjemnou konzultáciou a s výbornou poradenskou pomocou, ktorá mi vyriešila problémy. Pri realizácii boli všetky podmienky dodržané, spokojný som aj s cenou, nehovoriac o perfektne vykonanej odbornej montáži. Každému viem doporučiť túto firmu."

Ján, Nové Zámky


..."S firmou WINTHERM s.r.o. máme dlhoročnú spoluprácu. Sme spokojní s dodanými výrobkami, s prevedením montáže, ale aj s dodržiavaním dohodnutých termínov, čo je pri rýchlom postupe výstavby našich domov tiež veľmi podstatné. Odporúčame!"

K-P s.r.o., Nitra


...."S novými oknami ako aj s profesionálnou montážou sme spokojní. Trojsklá sú fantastické, také dáme na rok aj do prístavby."

Mário, Nesvady


..."Pri výbere okien do našej novostavby sme mali niekoľko ponúk a rozhodli sme sa pre firmu Wintherm s.r.o.. Bolo to dobré rozhodnutie, lebo okná aj dvere sú kvalitné, všetkým našim požiadavkám ústretovo vyhoveli a s montážou sme tiež nadmieru spokojní. Ďakujeme!"

Ladislav, Nové Zámky


Kontakt

WINTHERM s.r.o. M.R.Štefánika 15/B
94001 Nové Zámky
IČO: 45 300 411

Mobil: 0908793406
wintherm@centrum.sk