SLUŽBY

Naša firma pôsobí na trhu už 18 rokov a naši verní zákazníci sa k nám vždy radi vracajú s novými požiadavkami. Našou víziou je neustále skvalitňovanie poskytovaných služieb za rozumnmú cenu. Ponúkame komplexné služby v obore dodávky a montáže plastových a hliníkových okien a dverí, tieniacej techniky, garážových brán. Najviac využívanou službou  je demontáž starých okien, montáž nových okien a doplnkov a murárske vysprávky. Neodbornou montážou sa dá všetko pokaziť, preto pri kúpe okien Vám doporučujeme, aby ste si okná dali namontovať firme, kde ste si okno kúpili. 

   Montážna firma zodpovedá za správne nastavenie kovaní a správne zabudovanie       výrobkov, pričom poskytuje aj záruku na výrobky a práce.

  Pre našich klientov platí záruka podľa záručného listu 5 rokov na okná a dvere a 2          roky na pohyblivé časti kovania, doplnky a práce.

 Zabudovanie montážou sa rozumie namontovanie výrobku do pripraveného otvoru     kotvami, zabudovanie do zvislej nosnej konštrukcie, vyplnenie styčnej škáry PU penou,   namontovanie kľučiek a nastavenie kovaní. Montáž môže byť prevedená tradične bez parozábrany alebo použitím pások s funkciou parozábrany, čím sa dosiahne maximálna funkčnosť škáry počas životnosti okna a ďalšia úspora energie.

 

Vyžiadajte si nezáväznú kalkuláciu zdarma.

 

 

Služby poskytované zdarma.

 

Pri objednaní montáže okien a dverí nasledovné služby poskytujeme zdarma:

* navrhneme najvhodnejšie a najúspornejšie riešenie na mieru

spracujeme cenovú kalkuláciu

* prevedieme zameranie otvorov

* poskytneme odbornú konzultáciu

* ak je požadované, vybavíme zmluvu o pôžičke

* poskytujeme záručný servis

* ak prevádzame demontáž, postaráme sa o odvoz a likvidáciu starých okien


 

Rekonštrukcie domov

Plastové profily sú odolné proti UV žiareniu, farebne stále, vyrobené z tvrdeného PVC, vynikajúce statické vlastnosti garantujú funkčnosť a dlhodobú životnosť.  Naša spoločnosť veľmi úspešne vykonáva montážne a murárske práce v starších rodinných domoch, kde sú prevedené murárske práce väčšieho rozsahu, často spojené s požiadavkou zmeniť aj rozmery otvoru, odstránenie starých zabudovaných drevených roliet, namontovanie nadokenných zaomietacích roliet a pod. 

 

Kontakt

WINTHERM s.r.o. M.R.Štefánika 15/B
94001 Nové Zámky
IČO: 45 300 411

Mobil: 0908793406
wintherm@centrum.sk